event burgee venue burgee

8. Kelet-Nyugat Kupa 2016.

nevezési lista 2018. július 14. 8:00

 
Osztály Fleet Hajónév Vitorlaszám Club Kormányos Legénység (egyesület) YS szám
YS I Nautic Spirit of Pleasure-Masterprint HUN- Előd Botond Kárpáti Zoltán, Dr Cserép Csaba, Kárpáti Jonatán, Orosz József, Szinessy Péter, Héjja Marcel, Bogár Tamás,Kovach Sándor 80
YS I 40-es cirkáló Glória HUN-1 KEREKED SE Juhász Miklós Homola László, Hajdu Pál Martins, Hajdu Eric 95
YS I 30-as cirkáló Béke HUN-10 FSE Kemény Balázy Mórocz Ágnes, Gergelyfi András, Perge Attila 93
YS I Asso99 Fantomasso HUN-104 HYC Horgos tamás Szél Péter, Rátosi Noémi, Kalmár Zalán, Simon Bence, Horgos Szabolcs 82
YS I FCP 30 V Béla úr HUN-1051 TVSK Csontos Péter Gábor Csontos Bence Péter, Csontos Kornél, Tóth Viktor 93
YS I 8m OD modosított Nostromo HUN-1854 OS VSE Kulcsár Viktor Fazekas Tamás, Adrejka Jenő 88
YS I Ylva 40 Róza HUN-21 TECON Bakoczy Zoltán Bakóczy Kálmán, Bugár Zoltán, Keklár Attila, Csöregh Ildikó, Dr Kozma Anna 95
YS I Hanse 400 SK Oppá-Hoppá HUN-2253 FKVE Pozsár László Dr Szlávik Rezső, Kalmár Gábor, Dr Szendefy János, Balázs Dénes 95
YS I Onyx-850 Péter-Pál HUN-284 TVSK Gosztonyi Pál Gosztonyi Viktor, Baranyai Lajos. Szabados Györgyi 89
YS I NAU 370 Infinity HUN-3707 KMP Szabó József   84
YS I 8m OD Che HUN-61 OMFB Pál András Paál András, Dr Pacher Pál 91
YS I Garuda Garuda HUN-66 Balmoral VSE Dr Nagy Ákos György Dr Debreceni Béla, Dr Bujdosó Mihály, Tokár Annamária, Süli György 86
YS I DB 1 Madicken HUN-75 HYC Dániel Marcell Martinyi Aladár. Beck Gergő, Mihály Ádám, Kruss Ernő 87
YS I Lillafüred HUN-75/3 KMP Detre Szabolcs Detre Zsolt, Detre Diána, Gál András, Ferenczi István,Koroknay Katalin, Máté Miklós, Németh Ingeborg
YS II Regina Nymeria HUN-10306 Holt pont Hunyadi László Bánrévi Lili, Bánrévi Ákos, Kocsik Sándor, Kocsik Bence, Bánrévi Patrik 104
YS II Saturn 25T Lurkó HUN-1497 TVSK Dr Tausz István Takács László, Szombathy Dénes 106
YS II H-Boat Caprice HUN-1975 VVEB F. Tóth Gábor Tóth Tamás, Ács Zoltán 107
YS II Maxi 900 Maxilla HUN-5185 Win-D Dr Pető Béla Szentiványi Gábor, Daczó Sándor 107
YS II Regina Szirákó HUN-746 TVSK Jakab László,   104
YS II Dolphin 28 Rozália HUN-865 VSC Kiss János Dr Papp Zsolt, Dr Nagy László Gábor, Somogyi Lóránt 106
YS II Dolphin 28 Orka HUN-957 TVSK Balog Imre Semperger Szabolcs, Varga László 103
YS III B25 Süvölvény HUN-1211 Win-D Mezei Miklós Kapás Lóránt 112
YS III Concerto HUN-1518 TVSK Udvarnoki Zoltán Ifj. Udvarnoki Zoltán, Hencz László 111


www.hyc.hu

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com